TEŞEKKÜR

Umm – Salal takımı kurulduğu günden bugüne kadar ülke futboluna güzellikler katmakta, Başkanımız Şeyh Faysal Bin Ahmed Al Thani başta olmak üzere Katar’ın geleceği olan gençlere verdiği değer ve aynı zamanda katkılardan dolayı teşekkürlerimi iletirim. Çalıştığım süre içerisinde isteklerimi, takım için olan düşüncelerime saygısı ve verdiğim kararların arkasında durması dolayısıyla minnetlerimi sunarım.

Cesaret ile esareti ayırabilenlerin başarılı olduğu bir dünyada yaşamaktayız . Ben hayatım boyunca başarıları inanarak , istekle ve çoşku ile elde ettim . Hayatım da engeller her zaman var olacak , ben ise inadına daha savaşçı daha dik durarak engelleri birer birer aşacağım . Hayatta başarı hiç kimseye miras olarak kalmamıştır . Başarının peşinden gidecek cesaretin varsa hayallerini gerçekleştirebilirsin . Benim de hayallerimin arasında tabi ki burada şampiyon olmak Emir kupasını kaldırmak Asya kupası başarısı yaşamak istiyorum. Başarı bilgi , yetenek ve tecrübe ister .

Önemli olan o camia da başarıyı yakalayacak sistemi kurmak kurumsallaşıp sürdürülebilir hale getirmektir.

Hayatım da hep öğrenmeye açık olan, öğrendiklerimi çevreme yansıtan biriyim . Dünyaya tek başına meydan okumam gerektiğini öğrendim , sonra ekip olmayı, öğrendiklerimi öğretmeyi, kalıplaşmış ve klişeleşmiş anlayışı değiştirmenin çok zor ve meşakkatli yollardan geçtiğini öğrendim . İftiralara uğradığımda acının ne olduğunu öğrendim ama her canlının ölümü tadacağını düşünerek acıya katlanmayı öğrendim . Yaradandan dolayı yaradılanı sevmeyi , ekmek yediğin ülkeye hizmet etmenin hakka hizmet olduğunu öğrendim . Öğrendim ki hayatta öğrenilecek şeylerin sonu olmadığını öğrendim.

Yürüdüğümüz bu yolda bulunduğumuz bu takımda , Katarlı gençleri dünya kupasına hazırlamayı , takımımıza kupalar kazandıracak mücadeleyi gösterip , bize güvenenleri mahcup etmeden yürümeyi , bu hayaller ülkesinde hep beraber güzellikler yaşayıp yaşatmayı ALLAH CC bizlere nasip etsin inşallah.

Bülent Uygun